Model: WK.1A
Kod producenta: WK.1A
Gwarancja: 12 miesięcy
Towar wysyłany bezpośrednio z magazynu producenta. Autoryzowany diler sprzętu LOZAMETDiler sprzętu marki LOZAMET

Wózek do krajalnicy

LOZAMET produkuje maszyny i urządzenia dla gastronomii, jest jedną z największych w Polsce firm tej branży.

Nasze produkty spełniają najwyższe standardy stawiane maszynom i urządzeniom gastronomicznym, a także odpowiadają wymaganym normom europejskim, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty. Dzięki temu wyroby LOZAMETU skutecznie konkurują z produktami renomowanych firm zagranicznych i trafiają do klientów w wielu krajach Europy.

Dewizą ŁZM LOZAMET Sp. z o.o. jest stały wzrost jakości produkowanych wyrobów, wytwarzanych w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego, przy zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Posiadamy certyfikat TÜV CERT, potwierdzający zgodność naszych działań z europejską normą EN ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, dostarczania, serwisu oraz handlu maszynami i urządzeniami dla gastronomii.

Uzyskaliśmy też kolejne certyfikaty: TÜV CERT potwierdzający spełnienie wymagań normy DIN EN ISO 14001 oraz certyfikat RWTÜV e.U w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, który potwierdza spełnienie wymagań normy PN-N-18001.

Mamy wielu stałych klientów, zadowolonych z jakości naszych produktów oraz świadczonych przez nas usług. Wyroby "Lozametu" cieszą się uznaniem na rynku maszyn i urządzeń gastronomicznych - stosujemy w nich nowoczesne technologie, a także najwyższej klasy materiały. Oferujemy terminowość oraz rzetelność dostaw i serwisu, a ponadto konkurencyjne ceny.

Oferujemy :

zmywarki do naczyń

kotły warzelne

kuchnie i kuchenki

piekarniki

patelnie przechylne

bemary

frytkownice

grille i ruszty

opiekacze

obieraczki do warzyw

krajalnice pieczywa

dozowniki sosów

podgrzewacze dań

meble nierdzewne

Produkty powiązane / podobne
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Zostaw proszę wiadomość, skontaktujemy się z Tobą możliwie szybko

ZWM Mariusz Walczak
Romanowska 55E/55
91-174 Łódź

infolinia 785913537
biuro@dodatkimasarskiezwm.pl
jesteśmy do dyspozycji
pon-pią 9-17

NIP 7251404655