Wczytuję dane...
Model: LP.1.1
Kod producenta: LP.1.1
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki od: 32.00 PLN
Marka: Lozamet
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Brutto: 590,40 PLN
922,00 PLN

Netto: 480,00 PLN
750,00 PLN
* cena brutto / netto
Opis produktu

Towar wysyłany bezpośrednio z magazynu producenta.

Autoryzowany diler sprzętu LOZAMET

Standardowe wykonanie:

 • Siatka ociekowa
 • Moc: 0,25 kW
 • Regulacja mocy grzewczej

Linia 390 do termicznej obróbki żywności.

Proponujemy Państwu zestaw małogabarytowych urządzeń zasilanych elektrycznie oraz szafek i regałów - o szerokości 390 mm.

Urządzenia w tej linni zajmują mało przestrzeni i bardzo dobrze spełniają rolę podstawowego sprzętu do gotowania potraw w niewielkich punktach gastronomicznych lub mogą być wykorzystywane jako zestawy pomocnicze w dużych obiektach zbiorowego żywienia.

Podgrzewacze frytek LOZAMET niezawodnie utrzymują wysoką temperaturę usmażonych frytek, co ułatwia pracę w każdej profesjonalnej kuchni.

Podgrzewacze LOZAMET ogrzewają frytki od góry grzejnikiem promiennikowym, osłoniętym żaroodporną szybą oraz gorącym powietrzem w komorze zbiornika. Nowoczesne  układy regulacji pozwalają utrzymać stałą nastawioną temperaturę frytek umieszczonych w zbiorniku z ociekaczem. Całość wykonana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

W naszej ofercie znajdą Państwo podgrzewacze frytek przydatne zarówno w małych jak i dużych obiektach gastronomicznych, w zależności od potrzeb można je ustawić w linii gastronomicznej - blokowo z innymi urządzeniami LOZAMET lub wykorzystywać jako urządzenie wolnostojące. Podgrzewacze do frytek stanowią doskonałe uzupełnienie oferty frytkownic LOZAMET.

Dane techniczne

Dane techniczne

 • Wymiary (mm): 

  272x390x(H)200/254

 • Moc (w): 

  250

 • Napięcie (V): 

  230

 • Pojemność (l): 

  6

Pliki do pobrania
Opinie Klientów
Produkty powiązane / podobne