Wczytuję dane...
Model: CP
Kod producenta: CP
Gwarancja: 12
Koszt wysyłki od: 25.00 PLN
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Brutto: 36,80 PLN
41,00 PLN

Netto: 29,92 PLN
34,00 PLN
* cena brutto / netto
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 41.82 PLN
Opis produktu

Fartuch PROS

Cechy produktu:

Fartuch AJ Group – PROS to profesjonalne ubranie robocze o szerokim pasie na szyję. Wykonany jest z wodoochronnej, odpornej na tłuszcze, enzymy, soki trawienne i środki dezynfekujące tkaniny Plavitex o gramaturze 350 gram/m² i grubości 0,48 mm. Tkanina na podkładzie poliestrowym jest jednostronnie powlekana PVC, co sprawia, że jest odporna na rozdzieranie oraz wodoszczelna w miejscach szwów. Materiał jest również odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zginanie przy temperaturach do -50° C, spełniając normy europejskich norm: EN ISO 13688 i EN 343.

Fartuch jest dostępny w szerokiej gamie kolorów. Jasne kolory fartuchów, takie jak biały, żółty, błękitny, są idealne do stosowania w branży przetwórstwa mięsnego, spożywczego, chłodni oraz tam, gdzie obowiązują rygorystyczne wymogi higieniczne. Różnorodność kolorów pomaga w wydzieleniu stref higienicznych. Natomiast ciemne kolory fartuchów znajdują zastosowanie w przetwórstwie owocowo-warzywnym, rolnictwie, ogrodnictwie, gastronomii, weterynarii, chowie i hodowli zwierząt oraz w segregacji odpadów.

Fartuch AJ Group – PROS to produkt spełniający wysokie standardy europejskich norm, idealny do profesjonalnego użytku w różnych branżach.

EN ISO 13688 Odzież ochronna - wymagania ogólne.
EN 343 Odzież ochronna. Ochrona przed deszczem.
-50ºC Produkt odporny na zginanie przy dużych ujemnych temperaturach.
Regulacja na pasku szyjnym
DŁUGOŚĆ SZEROKOŚĆ
Rozmiar 110 cm 75 cm
Opinie Klientów
Produkty powiązane / podobne
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...