Wczytuję dane...

Pizza

W ofercie hurtowni internetowej ZWM znajdują się piece do pizzy: gazowe i elektryczne - niezbędne w każdej pizzeri Dostępne produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem, wysoką jakością oraz pochodzeniem od renomowanych producentów: Hendi, Stalgast, Resto Quality, RM Gastro oraz RedFox. Specjalne akcesoria, miksery oraz wałkownice umożliwiają szybkie i proste przygotowywanie pizzy, wyrabianie ciasta oraz przyrządzanie drobnego farszu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia do pizzy, a także maszyny, które można również wykorzystać do wypieku chleba. Naszym klientom zapewniamy konkurencyjne ceny, a także umożliwiamy leasing oraz sprzedaż na raty urządzeń do kuchni do placówek z małych lub dużym zapleczem gastronomicznym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wyposażenie pizzeri od najlepszych producentów

  Hurtownia internetowa ZWM posiada szeroki wybór profesjonalnego wyposażenia niezbędnego w każdej pizzeri oraz punkcie gastronomicznym serwującym tę włoską potrawę. Oferowane przez nas sprzęty nadają się zarówno do małych jak i dużych kuchni i z pewnością pomogą usprawnić proces przygotowywania pizzy. Pośród naszego asortymentu znajdują się:

  • piece, zarówno elektryczne, jak i gazowe, bez których prowadzenie pizzeri byłoby niemożliwe;
  • miesiarki, które są niezastąpioną pomocą przy wyrabianiu ciasta;
  • wałkownice, znacznie przyspieszające przygotowywanie potraw;
  • łopaty do pizzy, pozwalające na bezpieczne wkładanie potrawy do pieca oraz wyjmowanie jej bez ryzyka poparzeń;
  • meble do pizzerii
  • inne akcesoria przydatne w pizzeri, takie jak: blachy i chwytaki do blach, chochle do sosu, deski pod pizzę, torby termoizolacyjne itd.

  Dzięki zakupionym u nas urządzeniom i akcesoriom możliwe jest kompletne wyposażenie każdej kuchni. Z ich pomocą dania włoskie uda się przyrządzić szybko i łatwo. Oferowane produkty znajdą zastosowanie zarówno w pizzeriach jak i w restauracjach, dla których pizza nie stanowi głównej pozycji w menu.

  Urządzenia do pizzy w najlepszych cenach

  W naszej ofercie online znajduje się wyposażenie kuchenne pochodzące od producentów cieszących się renomą w branży gastronomicznej, takich jak: Hendi, Stalgast, Resto Quality, RM Gastro czy RedFox. Dokładamy również wszelkich starań aby najlepsza jakość szła w parze z dobrą ceną. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy leasing oraz możliwość zakupu maszyn i akcesoriów na raty.

  Zadzwoń Wiadomość