Wczytuję dane...

Kebab

Opiekacze do kebaba i kurczaków to niezbędne wyposażenie każdej gastronomii, która oferuje mięsne potrawy. W naszej ofercie znajduje się wydajny rożen do opiekania drobiu, a także dziczyzny czy golonki. Oferowane przez nas piece do kebaba i kurczaków wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz przygotowanie potraw o wysokim standardzie. Funkcjonalne opiekacze elektryczne lub gazowe pochodzą od najlepszych producentów: Hendi, Stalgast, Kromet, Resto Quality i RedFox. Maszyny i akcesoria w ofercie hurtowni internetowej ZWM dostępne są w leasingu oraz w sprzedaży na raty. Prezentujemy szeroką ofertę urządzeń do kuchni, które można dopasować w zależności od wielkości prowadzonej gastronomii. Zapraszamy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Opiekacze do kebaba

  Opiekacze gazowe oraz elektryczne stanowią obowiązkowe wyposażenie kuchenne, bez którego prowadzenie działalności związanej ze sprzedażą kebabów byłoby niemożliwe. Każdy właściciel lokalu serwującego kebaba może zaopatrzyć się w hurtowni internetowej ZWM w maszyny oraz akcesoria niezbędne do serwowania tego dania wywodzącego się z kuchni tureckiej. W naszej ofercie skierowanej zarówno do dużej jak i małej gastronomii znajdują się:

  • Grille, opiekacze oraz urządzenia do kebaba, zarówno gazowe jak i elektryczne;
  • Elektryczne noże do kebaba.

  Niezawodne sprzęty pochodzą od producentów, którzy są uznanymi dostarczycielami wyposażenia kuchennego.

  Opiekacze do kurczaków

  Rożen jest urządzeniem, które znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Dzięki niemu możliwe jest serwowanie kurczaków o chrupiącej skórce, które zadowolą podniebienie każdego fana potraw z drobiu. Hurtownia ZWM oferuje elektryczne oraz gazowe rożna do kurczaka, pozwalające na jednoczesne opiekanie od 6 do 24 sztuk mięsa. Maszyny te sprawdzą się więc zarówno w małych punktach gastronomicznych, jak i w restauracjach o dużym zapotrzebowaniu na pieczone kurczaki. Sprzęt pochodzi od uznanych producentów, takich jak: Kromet, Resto Quality oraz Hendi.

  Najlepsi producenci i najlepsze ceny

  Dbamy o to, aby sprzęt znajdujący się w naszej ofercie był znakomitej jakości, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Dzięki temu zakupione u nas wyposażenie kuchenne sprosta nawet największym wymaganiom oraz będzie służyć przez lata. Dla wygody klientów oferujemy zakup sprzętu gastronomicznego w leasingu bądź rozłożenie płatności na raty.

  Zadzwoń Wiadomość