Wczytuję dane...

Kuchnie piece gastronomiczne

Przedstawiamy profesjonalne kuchnie i piece gastronomiczne, które są dostępne w ofercie hurtowni internetowej ZWM. Wysokiej jakości urządzenia gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania ze sprzętu. Naszym klientom umożliwiamy leasing urządzeń i maszyn gastronomicznych lub możliwość kupna na raty. Oferujemy trwałe i solidnie wykonane piece bojlerowe, natryskowe, konwekcyjno-parowe oraz kuchnie elektryczne indukcyjne z szufladą, stołowe lub elektryczne z piekarnikiem. Wytrzymałe kuchnie do gastronomii w konkurencyjnych cenach sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych lokalach gastronomicznych. Wyprodukowane przez najlepszych producentów wyposażenia kuchennego: Hendi, Lozamet, Stalgast, Resto Quality, Kromet, RM Gastro oraz RedFox.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  W ofercie internetowej hurtowni gastronomicznej ZWM znajduje się wysokiej jakości wyposażenie kuchenne, takie jak piece czy kuchnie gastronomiczne z bogatym wyposażeniem i nowoczesnymi elementami sterującymi.

  Wyspecjalizowane kuchnie do gastronomii

  W zróżnicowanym asortymencie dostępne są kuchnie elektryczne indukcyjne z piekarnikiem i z pojemną szufladą, które pozwalają skrócić czas przygotowania potraw, a także zmniejszyć zużycie energii nawet do 60%. Oferowane urządzenia gastronomiczne sprawdzą się w różnego rodzaju lokalach i placówkach, w których potrzebne jest specjalistyczne wyposażenie gastronomii. Można tu wymienić szpitale, stołówki, domy pomocy społecznej czy restauracje.

  Niezawodne wyposażenie kuchenne dedykowane wymagających klientom

  Oferowane piece i kuchnie do gastronomii zostały wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, takich jak żeliwo czy stal nierdzewna. Kuchnie i piece gastronomiczne znajdują zastosowanie podczas przygotowywania różnego rodzaju żywności, w tym przy obróbce mięsa: kiełbas, wędlin i innych wyrobów mięsnych. Klienci mogą liczyć na zakup urządzeń gastronomicznych w przystępnej cenie, a także z możliwości skorzystania z usługi leasingu. Hurtownia umożliwia również zakup wyposażenia gastronomii na raty. Piece i kuchnie gastronomiczne pochodzą od sprawdzonych i zaufanych producentów i z pewnością posłużą na długie lata. Te urządzenia gastronomiczne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Hurtownia internetowa ZWM zaprasza na szybkie, wygodne i skuteczne zakupy. W każdej chwili klienci mogą też skorzystać z profesjonalnego doradztwa pracowników hurtowni.

  Zadzwoń Wiadomość