Wczytuję dane...

Kuchnie gazowe

Internetowa hurtownia gastronomiczna ZWM oferuje zaawansowane urządzenia gastronomiczne, które wyróżnia wysoka jakość, a dzięki temu trwałość, funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Jest wśród nich kuchnia gazowa gastronomiczna, dostępna w wersji z jednym piekarnikiem i szafką, a także z dwoma piekarnikami. Zależnie od potrzeb klientów, piekarnik może być gazowy, żeliwny lub elektryczny. Kuchnie gazowe do gastronomii dedykowane są obróbce termicznej i mogą być wykorzystane z różnymi rodzajami naczyń kuchennych. Są zasilane gazem ziemnym lub płynnym. Oferowane wyposażenie kuchenne sprawdzi się w miejscach posiadających zaplecze gastronomiczne, takich jak szpital, stołówka, dom opieki społecznej czy stołówka. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Oferta wyposażenia gastronomii: kuchnia gazowa z piekarnikiem 

  Kuchnia gazowa gastronomiczna, dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu, pozwala zarówno na statyczną, jak i dynamiczną obróbkę cieplną żywności. Jest to specjalistyczne wyposażenie gastronomii, które można zastosować zarówno w małych i średnich, jak i w dużych obiektach gastronomicznych, z jednoczesną możliwością dostosowania do indywidualnych wymagań technologicznych. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, takich jak: Hendi, Kromet, RM Gastro czy Stalgast. Są to doświadczone firmy, które cieszą się zaufaniem w branży wyposażenia gastronomii. 

  Zalety kuchni gazowych gastronomicznych

  Wolnostojące kuchnie gazowe do gastronomii posiadają praktyczne udogodnienia, które przyspieszają i usprawniają codzienne prace kuchenne. Można wśród nich wymienić na przykład:

  • system wanny wodnej, który zabezpiecza urządzenia gastronomiczne, zwłaszcza palniki i wnętrze, przed nagłym zalaniem,
  • stała świeczka,
  • uniwersalny wymiar piekarnika,
  • praktyczny ruszt palnika,
  • solidna, łatwa w czyszczeniu, a przy tym estetyczna płyta ceramiczna,
  • specjalny pojemnik z uchwytami, który przydaje się przy większym pieczeniu, na przykład prosiaka czy indyka. 

  Urządzenia gastronomiczne znajdujące się w hurtowni online, w tym również kuchnia gazowa gastronomiczna, dostępne są w przystępnej cenie. Maszyny można kupić na korzystnych warunkach, w tym na raty czy z możliwością skorzystania z usługi leasingu. W bogatym asortymencie można znaleźć również funkcjonalne piece gastronomiczne, a także przydatne akcesoria kuchenne. W razie wątpliwości, klienci mogą zgłosić się po poradę do doświadczonych pracowników hurtowni ZWM. Urządzenia gastronomiczne zawarte w tutejszym asortymencie to propozycja dla klientów, którzy poszukują skutecznych i trwałych rozwiązań na lata.

  Zadzwoń Wiadomość