Wczytuję dane...

Piekarniki

Piekarniki elektryczne oraz piece kuchenne to urządzenia niezbędne w piekarniach, cukierniach, restauracjach oraz innych punktach gastronomicznych. Umożliwiają one przyrządzenie ciast, deserów na ciepło oraz wytrawnych potraw. Ponieważ są elementem wyposażenia kuchennego wykorzystywanym każdego dnia warto zwrócić uwagę na to, aby wybrać sprzęt wysokiej jakości. W ofercie hurtowni internetowej ZWM znajdują się piekarniki oraz piece gastronomiczne pochodzące od sprawdzonych producentów. Nasi partnerzy to między innymi: Lozamet, Stalgast, Kromet czy Redfox. Wszystkim klientom oferujemy atrakcyjne, niskie ceny, możliwość zakupu na raty oraz leasingu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Piece kuchenne elektryczne i piekarniki gastronomiczne

Odpowiednie wyposażenie gastronomii zapewni komfort pracy kucharzom oraz smaczne posiłki gościom. Piekarniki z pewnością znajdą zastosowanie w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Zależnie od potrzeb lokalu można wybrać piece elektryczne z:

  • dwiema komorami,
  • trzema komorami,
  • termoobiegiem.

Polecamy również doskonałej jakości piekarniki elektryczne z grillem. Z pomocą tych maszyn możliwe będzie zaserwowanie zarówno świeżej i pysznej szarlotki, jak i aromatycznej pieczeni. Dodatkowo oferujemy akcesoria, takie jak podstawy pod piekarnik, zestawy do łączenia czy prowadnice do blach.

Nie tylko elektryczne piekarniki gastronomiczne

W naszej hurtowni online można zaopatrzyć swój lokal nie tylko w piece i piekarniki, ale również w inne akcesoria i urządzenia gastronomiczne. Znani producenci to gwarancja sprzętu najwyższej jakości. Dzięki szerokiemu wyborowi, każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania. Dodatkowym atutem zakupów w naszym sklepie jest korzystna cena.

Zadzwoń Wiadomość