Wczytuję dane...

Urządzenia chłodnicze - grzewcze

Dostępne gastronomiczne urządzenia chłodnicze magazynowe oraz urządzenia grzewcze to wszelkiego rodzaju sprzęt, który zapewnia proces prawidłowego przechowywania i chłodzenia żywności. Sprzęt o takim zastosowaniu jest nieodzownym elementem wyposażenia lokali gastronomicznych, bez względu na ich wielkość czy specyfikę prowadzonej działalności. W ofercie hurtowni internetowej ZWM znajdują się m.in.: chłodziarki gastronomiczne, schładzarko-zamrażarki, łuskarki, kostkarki do lodu, a także multifunkcyjne urządzenia oraz witryny chłodnicze i grzewcze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty maszyn i akcesoriów gastronomicznych w konkurencyjnych cenach, które są również dostępne w leasingu. Istnieje możliwość zakupu wyposażenia kuchennego na raty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego urządzenia w dużej mierze zostały przeznaczone do prawidłowego przechowywania i chłodzenia żywności. Profesjonalne urządzenia chłodnicze i urządzenia grzewcze, są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia wszystkich lokali gastronomicznych.

  Szeroki wybór urządzeń chłodniczych dla gastronomii

  W naszej hurtowni dostępne są m.in. chłodziarki gastronomiczne, kostkarki do lodu, schładzarko-zamrażarki, witryny chłodnicze i grzewcze, a nawet multifunkcyjne urządzenia. Proponujemy sprzęt renomowanych producentów takich jak Hendi, Yato, Stalgast, Resto Quality i wielu innych. Zapraszamy do skorzystania z oferty ZWM i wypróbowania gastronomicznych urządzeń chłodniczych, które są dostępne w atrakcyjnych cenach. Umożliwiamy także zakup sprzętu na raty lub w leasingu.

  Wyposażenie kuchenne - hurtownia online

  Oferowane wyposażenie gastronomii zostały wykonane z najwyższej jakości tworzyw i materiałów. Gwarantuje to solidną konstrukcję i długi okres użytkowania. Sprzęt pochodzący z asortymentu naszego sklepu charakteryzuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii oświetleniowych takich jak LED, dzięki którym nawet kilkunastogodzinna praca urządzenia nie narazi właścicieli na dodatkowe koszty. Poza możliwościami praktycznymi, takimi jak przechowywanie produktów, chłodzenie lub mrożenie, maszyny umożliwiają także ich estetyczną prezentację. Dodatkowo, duża część produktów została objęta 12-miesięczną gwarancją na terenie całej Polski. Odpowiednie urządzenia gastronomiczne powinny znaleźć się zarówno w restauracji, kawiarni, jak i hotelu.

  Zadzwoń Wiadomość