Wczytuję dane...

Akcesoria do pieców

Akcesoria do pieców gastronomicznych dostępne w ofercie hurtowni internetowej ZWM to wydajne urządzenia, które pomagają w przygotowaniu smacznej i dobrze wypieczonej pizzy. Podstawy pod piec to wysokiej jakości, solidnie wykonane wyposażenie pizzerii, piekarni czy cukierni. Wszystkich zainteresowanych klientów zachęcamy do składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań związanych z zakupem sprzętu zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Naszym klientom oferujemy możliwość wzięcia urządzeń w leasing oraz kupno na raty. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów od renomowanych producentów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Akcesoria do piecy do pizzy

    Wśród urządzeń gastronomicznych, które znajdują się w szerokim asortymencie hurtowni internetowej ZWM, dostępne są podstawy pod piec. Te przydatne elementy wyposażenia sprawdzą się w profesjonalnej kuchni placówki lub zakładu gastronomicznego. Podstawy pod piec zapewniają bezpieczeństwo i wygodę korzystania z urządzenia - pieczenie pizzy i ciast oraz przygotowywanie potraw mięsnych i warzywnych. Dostępne akcesoria do pieców to element wyposażenia gastronomii, pizzerii, piekarni czy cukierni. Wyposażenie kuchenne jest solidnie wykonane z dobrej jakości materiałów, a poza tym jest wytrzymałe, przez co będzie służyło w kuchni przez długi czas. Produkty są również łatwe w czyszczeniu, przez co zachowanie odpowiedniej higieny nie powinno sprawiać trudności.

    ZWM - wysokiej klasy sprzęt gastronomiczny

    Oferujemy konkurencyjne ceny produktów dostępnych w bogatym wyborze sprzętu gastronomicznego od znanych i sprawdzonych producentów, w tym Hendi. W naszej ofercie znajdują się również wysokiej klasy piece gastronomiczne - elektryczne i gazowe. Prosta obsługa urządzeń oraz wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałe i niezawodne użytkowanie. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z doborem sprzętu nasi specjaliści udzielą niezbędnych informacji. Zapraszamy!

    Zadzwoń Wiadomość