Wczytuję dane...

Wałkownice

Wałkownica do ciasta to urządzenie, które stanowi niezbędny element wyposażenia gastronomicznego piekarni, cukierni, pizzerii oraz restauracyjnych kuchni. Pomoże w przygotowaniu ciasta na pizzę, makaron, pierogi i pieczywo. Wałkownica posłuży pomocą również podczas obróbki mas cukierniczych. Przygotowywanie tortów oraz dań kuchni włoskiej z pomocą elektrycznej wałkownicy do ciasta będzie szybkie i wygodne. Wałkownica do pizzy sprawdzi się w każdym punkcie gastronomicznym. W ofercie internetowej hurtowni gastronomicznej ZWM znajdują się najlepszej klasy wałkowarki ze stali nierdzewnej pochodzące od sprawdzonych producentów, takich jak Hendi, Stalgast czy Resto Quality. Oferujemy konkurencyjne ceny. Istnieje również możliwość zakupu maszyn w leasingu oraz na raty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Wałkownica gastronomiczna do ciasta ciężkiego

    Wałkownice do ciasta znajdą zastosowanie nie tylko podczas przygotowywania pizzy. Jest to akcesorium wyposażenia kuchennego, które sprawdzi się w dużych i małych punktach gastronomicznych. Z pomocą wałkowarek ze stali nierdzewnej można przygotować ciasto również na inne potrawy, do których wykonania niezbędne jest ciasto ciężkie. Pozwalają one znacząco skrócić czas potrzebny do obróbki tego rodzaju żywności. Urządzenia gastronomiczne nie nagrzewają się w trakcie pracy, dzięki czemu ciasto nie przywiera do powierzchni wałków i nie ulega rozdarciu. Dodatkowo można zaprogramować grubość wałkowania oraz docelowy kształt: kwadratowy lub okrągły. Wałkownica gastronomiczna będzie niezwykle przydatnym elementem wyposażenia kuchni restauracji włoskich.

    Urządzenia gastronomiczne najwyższej jakości

    Hurtownia ZWM zaopatruje klientów w wysokiej klasy urządzenia do gastronomii. Współpracujemy wyłącznie ze znanymi i uznanymi w branży producentami. Oferujemy wyposażenie pizzerii, sklepów spożywczych, kawiarni, restauracji oraz innych punktów gastronomicznych w konkurencyjnych cenach. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zaopatrz swoją gastronomię w najlepsze wałkownice do ciasta.

    Zadzwoń Wiadomość