Wczytuję dane...

Piece do pizzy

Hurtownia internetowa ze sprzętem gastronomicznym przedstawia piece do pizzy: gazowe i elektryczne. Wśród szerokiego asortymentu dostępnego online znajdują się wysokiej klasy urządzenia do restauracji i pizzerii od znanych i renomowanych producentów: Hendi, Stalgast, Resto Quality, Revolution, Redfox i RM Gastro. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty wyposażenia pizzerii dostępnej online. Profesjonalne piece do pizzy od ZWm są wytrzymałe i solidnie wykonane, dzięki czemu będą mogły służyć przez długi czas. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Naszym klientom oferujemy leasing oraz sprzedaż na raty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Piece do pizzy dostępne w ZWM

  W ofercie hurtowni internetowej ZWM znajdują się m.in.:

  • PIECE DO PIZZY COMPACT - Linie urządzeń przeznaczonych do wypieku podstawowych rodzajów pizzy oraz zapiekanek, grzanek, quiche, flanów lub kremu brulle. Są to modele pieca przeznaczone do małej i średniej wielkości obiektów gastronomicznych.
  • PIECE DO PIZZY PROFESIONAL - Linie urządzeń przeznaczonych do wypieku podstawowych rodzajów pizzy oraz zapiekanek, grzanek, quiche, flanów lub kremu brulle.
  • PIECE DO PIZZY PROFESIONAL STRONG - Linie wydajnych urządzeń przeznaczonych do wypieku wszelkich rodzajów pizzy. Modele przeznaczone do średniej wielkości obiektów gastronomicznych.

  Wysokiej jakości piece przydadzą się podczas przygotowywania pizzy, a także wypiekania chleba oraz ciast i wyrobów cukierniczych. W naszej ofercie znajdują się m.in. piece tunelowe, przelotowe, modułowe, jednopoziomowe lub podwójne - dwukomorowe, a także akcesoria, w tym wałkownice do pizzy. Okno rewizyjne, w które wyposażone zostały piece, umożliwia kontrolowanie poziomu wypieczenia przygotowywanych potraw. Piece gastronomiczne zostały wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantują niskie zużycie energii.

  ZWM - najlepszy sprzęt do gastronomii

  Prezentujemy urządzenia gastronomiczne wysokiej klasy, które są niezwykle przydatne w każdej placówce żywienia zbiorowego oraz lokalu gastronomicznym. Wyposażenie gastronomii dostępne w hurtowni internetowej ZWM pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu. Oferujemy konkurencyjne ceny produktów.

  Zadzwoń Wiadomość