Wczytuję dane...
Model: 4402
Kod producenta: 4402
Gwarancja: 12
Koszt wysyłki od: 25.00 PLN
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Brutto: 46,74 PLN
49,00 PLN

Netto: 38,00 PLN
40,00 PLN
* cena brutto / netto
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49.20 PLN
Opis produktu

NARĘKAWKI DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Cechy produktu:

 • Narękawki AJ Group - PROS to profesjonalne ubranie robocze wykonane z techniką zgrzewania prądem wysokiej częstotliwości, co zwiększa wytrzymałość szwów, zapewniając trwałość nawet w trudnych warunkach. Wykorzystano lekką, wodoodporną tkaninę Aquaproof Food, która jest odporna na tłuszcze, enzymy oraz soki trawienne, dzięki czemu jest idealna do zastosowań w przemyśle spożywczym.

  Narękawki mają długość do łokcia i są zakończone ściągaczem z gumą w tunelu z obu stron, co zapewnia odpowiednie dopasowanie. Technika obustronnego zgrzewania zwiększa wytrzymałość szwów, gwarantując długotrwałe użytkowanie.

  Produkt spełnia standardy europejskich norm EN 1186 i EN 343, potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez akredytowany instytut badań materiałów włókienniczych.

  Przeznaczenie narękawek AJ Group - PROS obejmuje różne gałęzie przemysłu spożywczego, takie jak przetwórstwo owocowo-warzywne, przetwórstwo mięsne, przetwórstwo rybne, rolnictwo, weterynaria, chów i hodowla zwierząt.

  Dane techniczne:

  Kod produktu: 4402

  Materiał: Aquaproof Food Tkanina odporna na tłuszcze, enzymy, soki trawienne oraz działanie roztworów kwasów i zasad. Materiał spełnia wymogi normy EN 1186, potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez akredytowany instytut badań materiałów włókienniczych. Gramatura materiału: 180 gram/m²

EN ISO 13688 

Odzież ochronna - wymagania ogólne.

EN 343 

Odzież ochronna. Ochrona przed deszczem.

PZH 

Produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

EN 1186 

Odzież do kontaktu z żywnością

Guma ściągająca w tunelu u dołu 
Guma ściągająca w tunelu u góry 
Opinie Klientów
Produkty powiązane / podobne
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...