Bitte warten...
Artikelnummer: LEF400
Kod producenta: LEF400
Garantie: 12 Monate
Versandkosten: keine. PLN
Hersteller: Lozamet
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Brutto: 4 534,40 PLN
6 211,00 PLN

Netto: 3 686,50 PLN
5 050,00 PLN
* Preis Brutto / Netto
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 6211.50 PLN
Produktbeschreibung

Podgrzewacze frytek służą do utrzymania w stanie ciepłym wcześniej przygotowanych frytek.
Przeznaczone są do eksploatacji w zakładach zbiorowego żywienia.
Podgrzewacz frytek typu LEF 400 jest wolnostojącym urządzeniem elektrycznym służącym do podgrzewania frytek umieszczonych w zbiorniku na sicie ociekowym. Frytki ogrzewane są przez grzałkę promiennikową umieszczoną nad zbiornikiem w zamkniętej obudowie ze stali szlachetnej, której przednią część stanowi szyba ze szkła odpornego na bardzo wysokie temperatury.
Do ważniejszych zespołów urządzenia należą:
- Obudowa wykonana ze stali kwasoodpornej (za wyjątkiem blachy spodniej wykonanej z blachy ocynkowanej);
- Górna płyta podgrzewacza wykonana ze stali kwasoodpornej. W płycie górnej znajduje się zbiornik z sitem ociekowym, na które należy wsypać przeznaczone do podgrzewania frytki.
- Obudowa promiennika wykonana ze stali kwasoodpornej, przeszklona szkłem o dużej odporności termicznej;
- Sito ociekowe wykonane ze stali kwasoodpornej.
- Układ grzewczy składający się z grzałki promiennikowej, która współpracując z regulatorem energii pozwala na szybkie uzyskanie żądanej w procesie podgrzewania temperatury.
- Instalacja elektryczna podgrzewacza przystosowana do zasilania napięciem:230 V 1N AC 50 Hz.

Standardowe wykonanie:

  • Wymiary z podstawą: 400 x 650 x 900 mm
  • Siatka ociekowa
  • Promiennikowy panel grzejny
  • Moc: 1,1 kW
  • Regulacja temperatury podgrzewania

Dateien
Produktbewertungen von unseren Kunden
Produkte die wir empfehlen