Aj Group - PROS

Profesjonalna odzież ochronna, wykonana z najwyższej jakości tkanin, surowców i dodatków, spełniająca obowiązujące normy. Poszczególne produkty posiadają certyfikaty uprawniające do oznakowania ich znakiem CE. Szczególnie polecana jest zakładom pracy o dużych wymogach bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników.

AJ GROUP SP. Z O.O.

Firma AJ Group jest producentem specjalistycznej odzieży wodoodpornej i nieprzemakalnej oraz woderów i spodniobutów. Wytwarzana przez AJ Group odzież sprzedawana jest pod naszą własną marką PROS. Produkty z serii PROS to profesjonalna odzież ochronna, wykonana z najwyższej jakości tkanin, surowców i dodatków, spełniająca specjalistyczne (aktualnie obowiązujące) normy. Przy produkcji używamy tkanin PLAVITEX, co gwarantuje najwyższą jakość i 100% satysfakcji. Poszczególne produkty posiadają certyfikaty uprawniające do oznakowania ich znakiem "CE".


AJ Group posiada bardzo duże moce produkcyjne i dlatego, oprócz własnej kolekcji, podejmuje się produkcji na zlecenie. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach w Polsce: w Turku i w Koninie. Zlecane prace mogą być wykonane zarówno z tkanin własnych jak i dostarczonych przez klienta. Firma specjalizuje się w tkaninach wodoochronnych powlekanych takich jak PCV, PCV/Poliester, PCV/Bawełna, PU, kauczuk nitrylowy i wiele innych. Odzież z wyżej wymienionych tkanin można szyć lub zgrzewać na zgrzewarkach prądem o wysokiej częstotliwości lub ultradźwiękami.
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Zostaw proszę wiadomość, skontaktujemy się z Tobą możliwie szybko

  ZWM Mariusz Walczak
  Romanowska 55E/55
  91-174 Łódź

  infolinia 785913537
  biuro@dodatkimasarskiezwm.pl
  jesteśmy do dyspozycji
  pon-pią 9-17

  NIP 7251404655