Wczytuję dane...
Model: LO 102
Kod producenta: LO 102
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Marka: Lozamet
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Brutto: 3 484,34 PLN

Netto: 2 832,80 PLN
* cena brutto / netto
Opis produktu
Diler sprzętu marki LOZAMET

STOŁY ROBOCZE

Stoły robocze wykonywane są standardowo w dwóch szerokościach blatu 600 mm i 700 mm. Wysokość wszystkich stołów od podłogi do górnej powierzchni blatu wynosi 850 mm.
Są to stoły:
• otwarte z półką i bez półki
• zabudowane z szafkami bez drzwi i z drzwiami
• z szufl adami
• z prowadnicami do tac i pojemników GN
• jezdne
Wykonywane są z wysokogatunkowej atestowanej stali nierdzewnej wg normy EN-10088-1, posiadającej Świadectwo Państwowego Zakładu Higieny. Stoły oznaczone symbolem LO 100 są stołami skręcanymi, standardowo dostarczanymi w paczkach w stanie rozmontowanym, bez półki dolnej. Stoły te mogą być wyposażone opcjonalnie w półki typu 1 (pełna) lub typu 2 (ociekowa). Na życzenie klienta stoły mogą być dostarczone w stanie zmontowanym. Stoły masarskie oznaczone symbolem LO 106 do 108 są również stołami skręcanymi. Powierzchnie roboczą w tych stołach stanowi płyta polietylenowa o gr. 18 mm. Pozostały stoły z Grupy 100 są stołami o konstrukcji spawanej. Wszystkie stoły stacjonarne mają nogi oddalone od tylnej krawędzi blatu o 80 mm. Stopki o zakresie regulacji 30 mm, wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa. Odległość dolnej krawędzi półki stołu od podłogi wynosi 150 mm. Stoły jezdne wyposażone są w zestawy o średnicy koła 125 mm, z bieżnią z niebrudzącej gumy. Standardowo w stołach montowane są cztery zestawy skrętne z których dwa posiadają blokadą kierunku ruchu i obrotu. Blaty wykonywane są z blachy szlifowanej w zależności od wariantu blatu o grubości 1 mm – blaty A, B, E i o grubości 2 mm – blaty C, D. Konstrukcja wszystkich wykonywanych przez nas blatów zapewnia wytłumienie drgań. Poszycia blatów typu A, B, E wypełnione są materiałami niechłonącymi wilgoci, dodatkowo wzmocnionymi profi lami stalowymi. Poszycia blatów typu C, D wzmocnione są tylko profi lami stalowymi. Nogi wykonane są z zamkniętych profi li kwadratowych o wymiarze 40 mm. Szafki w zależności od modelu mają drzwi uchylne na zawiasach zamykane na zatrzaski kulkowe lub drzwi przesuwne zawieszane na prowadnicach rolkowych. Szufl ady posiadają prowadnice teleskopowe z łożyskami kulkowymi co zapewnia całkowite wysunięcie szufl ady. Dopuszczalne obciążenie prowadnic – do 500N (~50 kg). Wymiary szufl ad pozwalają na umieszczenie w nich pojemników GN. Stoły mogą być wyposażone w zależności od miejsca pod blatem w jedną lub kilka szufl ad podwieszanych.
Opcje wykonania stołów:
* szufl ada podwieszana B1/3 wg. str. 23
* szufl ady typu S, S1, S2, S3 wg. str. 24
* blaty typu A, B, C, D, E wg str. 25÷29
Na specjalne zamówienie wykonujemy stoły o niestandardowych wymiarach i dowolnych konfi guracjach szafek i szufl ad, stoły z szafkami w opcji bez półki środkowej w szafce oraz stoły nad lodówkę, stoły z otworami na odpady, stoły z szafkami przelotowymi oraz stoły

Meble produkowane pod zamówienie - termin realizacji po potwierdzeniu producenta minimum 3 tygodnie.
Opinie Klientów
Produkty powiązane / podobne