Model: ELT.06/H
Kod producenta: ELT.06/H
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Lozamet
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00
Brutto: 2 408,83 PLN
3 345,00 PLN

Netto: 1 958,40 PLN
2 720,00 PLN
* cena brutto / netto
Opis produktu

Taborety grzewcze elektryczne stosuje się do przyrządzania produktów spożywczych wymagających gotowania, smażenia, podgrzewania itp. Przeznaczone są do eksploatacji w zakładach zbiorowego żywienia
Taboret elektryczny typu ELT.06 jest wolnostojącym urządzeniem elektrycznym z jedną płytą grzewczą przeznaczoną do gotowania.
Do ważniejszych zespołów należą:
- Konstrukcja nośna wykonana ze stali nierdzewnej.
- Górna płyta taboretu wykonana ze stali kwasoodpornej gatunku 1.4301. Ukształtowanie płyty zapobiega wlewaniu się do wnętrza urządzenia przelewającej się zawartości naczynia.
- Płyta do gotowania osadzona w górnej płycie. Pole grzejne płyty wykonane jest z wysokojakościowego żeliwa szarego powleczonego lakierem termoodpornym.
- Układ grzewczy płyty do gotowania umożliwia trzystopniową regulację mocy grzewczej. W płycie wmontowane są elementy grzejne o łącznej mocy 5000 W. Elementy grzejne stanowią cztery spirale wykonane z drutu oporowego (2 x 833 W i 2 x 1667 W) umieszczone w zaprasowanej masie elektroizolacyjnej. Do regulacji mocy grzejnej wykorzystano czteropołożeniowy łącznik .

Standardowe wykonanie:

 • Płyta okrągła: Ø 400 mm
 • Moc: 5 kW
 • Płyta żeliwna, szybkogrzejna
 • 3-stopniowa regulacja mocy grzewczej płyty

Taborety gazowe i elektryczne LOZAMET wyróżnia duża moc grzewcza, solidna i trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej gwarantująca wieloletnie, bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie. Można na nich gotować nawet w 100-litrowych naczyniach.

Taborety gazowe wyposażyliśmy w nowoczesne palniki o mocy 9kW z płomieniem pilotowym, zapewniające wysoką sprawność cieplną i niską emisję tlenku węgla. Zastosowaliśmy także kurki gazowe PEL z zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz czujnikiem płomienia, które umożliwiają płynną redukcję mocy i ustawienie płomienia oszczędnościowego na poziomie 30% mocy znamionowej palnika.

Taborety elektryczne wyposażyliśmy w żeliwną płytę grzewczą o mocy 5 kW. Trzystopniowa regulacja umożliwia ekonomiczne dozowanie mocy grzewczej płyty.

Dane techniczne

Dane techniczne

 • Wymiary (mm): 

  600x600x(H)680

 • Moc (w): 

  5000

 • Napięcie (V): 

  400

 • Wymagane zabezpieczenie (A): 

  13

Pliki do pobrania
Opinie Klientów
Produkty powiązane / podobne