Wczytuję dane...

Uzupełnienie oferty szkła Pasabahce

Uzupełnienie oferty szkła Pasabahce

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy poniedziałek, 3 lipca, wprowadzamy jako uzupełnienie naszej oferty nowe propozycje szkła Pasabahce.

Osoby odpowiedzialne za wyposażenie kawiarni, restauracji, barów, przedsiębiorstw cateringowych, hoteli, sal weselnych, dyskotek i pubów w Polsce zdążyły się już przekonać o niezaprzeczalnych walorach estetycznych i użytkowych wyrobów tej marki. Wśród nowych wzorów znajdą Państwo między innymi szeroką gamę szklanek do napojów alkoholowych i bezalkoholowych, kubki, filiżanki, kieliszki, miseczki do finger food i patery.

Uzupełnienie oferty szkła Pasabahce
Marka Pasabahce, o ponad osiemdziesięcioletniej tradycji, jest doskonale znana w świecie gastronomii 140 krajów świata. Uważana za budzący zaufanie symbol jakości dyktuje trendy swojej branży. Produkcja 8 zakładów, dzięki pięknym, zróżnicowanym wzorniczo, innowacyjnym, przyjaznym ludziom i środowisku, trwałym rozwiązaniom od lat spełnia wymagania najwybredniejszych klientów.
Osoby odpowiedzialne za wyposażenie kawiarni, restauracji, barów, przedsiębiorstw cateringowych, hoteli, sal weselnych, dyskotek i pubów w Polsce zdążyły się już przekonać o niezaprzeczalnych walorach estetycznych i użytkowych tego szkła. Luksusowe, pełne elegancji, pomysłowo zaprojektowane, dopracowane w każdym szczególe elementy zastawy stołowej: szklanki, karafki, kieliszki, kufle, kubki, dzbanki, wazony, talerze, miseczki, miski, półmiski, sosjerki i foremki sprawdzają się w zróżnicowanych aranżacjach, tak designerskich, jak i klasycznych.

Zadzwoń Wiadomość