Wczytuję dane...
Model: LO 632
Kod producenta: LO 632
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Marka: Lozamet
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Brutto: 1 988,14 PLN

Netto: 1 616,36 PLN
* cena brutto / netto
Opis produktu
Diler sprzętu marki LOZAMETDiler sprzętu marki LOZAMET

Regały i półki naścienne wykonywane są z wysokogatunkowej atestowanej stali nierdzewnej wg normy EN-10088-1, posiadającej Świadectwo Państwowego Zakładu Higieny.
Są to:
• regały z półami stałymi
• regały z półkami przestawnymi
• regały jezdne do pojemników GN
• półki naścienne stałe i półki naścienne z szynami
Regały z półkami stałymi i przestawnymi wykonywane są standardowo w dwóch szerokościach 400 mm i 600 mm. Spawana konstrukcja szkieletowa regałów z półkami stałymi i ze słupkami wykonanymi z profi li kwadratowych o wymiarze 40 mm zapewnia sztywność i wytrzymałość. Regały z półkami przestawnymi mają dwie półki stałe (górną i dolną), które wraz ze słupkami wykonanymi w postaci kształtowników giętych z blachy o grubości 2 mm tworzą sztywną i wytrzymałą spawaną konstrukcję. Zakres regulacji półek przestawnych wynosi ±100 mm od poziomu bazowego. Konstrukcja regałów z półkami przestawnymi pozwala na skręcanie ich ze sobą i z półkami łączącymi. Przykładowe układy regału i półek łączących pokazano na stronie 115. Stopki o zakresie regulacji 30 mm, wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa o wysokiej wytrzymałości mechanicznej.
Dopuszczalne obciążenie półek regałów wynosi:
• 2000 N (~200 kg) dla półek pełnych
• 1200 N (~120 kg) dla półek ociekowych i perforowanych.
Na specjalne zamówienie wykonujemy regały o niestandardowych wymiarach oraz ilościach półek. Regały jezdne przeznaczone są do składowania i transportowania tac i pojemników GN. Spawana rama nośna regałów wykonana jest z zamkniętych profi li kwadratowych o wymiarze 25 mm. Konstrukcja prowadnic zabezpiecza przed wypadaniem pojemników podczas transportu. Regały jezdne wyposażone są w zestawy o średnicy koła 125 mm, z bieżnią z niebrudzącej gumy. Standardowo montowane są cztery zestawy skrętne z których dwa posiadają blokadę kierunku ruchu i obrotu. Na specjalne zamówienie wykonujemy regały jezdne o niestandardowych wymiarach, ilościach prowadnic oraz regały przeznaczone do różnych wymiarowo tac i pojemników. Półki naścienne mogą być mocowane do ściany na stałych wspornikach (LO 630) lub zawieszane na szynach mocowanych do ściany (LO 635) z możliwością przestawiania położenia. Wsporniki i szyny przystosowane są do zawieszenia na ścianie na czterech kołkach z wkrętami (śrubami) o średnicy 6 mm. Ilość wsporników lub szyn zależna jest od długości półek. Szyny LO 636 umożliwiają regulację położenia półki co 75 mm co przy ich różnych długościach pozwala tworzyć z półkami LO 635 różne zestawy. Na specjalne zamówienie wykonujemy półki o niestandardowych wymiarach.

Meble produkowane pod zamówienie - termin realizacji po potwierdzeniu producenta minimum 3 tygodnie.
Opinie Klientów
Produkty powiązane / podobne