Wczytuję dane...

LAINOX

Firma Lainox, powstała we Włoszech w 1981r. Od początku swej działalności specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu dla profesjonalnej gastronomii. Jakość i innowacyjność produktów sprawiły, że firma Lainox szybko osiągnęła pozycję lidera nie tylko we Włoszech, ale i na świecie. Obecnie Lainox jest częścią ALI Group, będącej numerem 1 w Europie i liderem w branży gastronomicznej na świecie.
Lainox to perfekcyjne Urządzenia do Gotowania gwarantujące wysoką jakość, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, oszczędność energii i poszanowanie środowiska naturalnego. Misja Lainox to Perfekcjonizm w Kuchni – dążenie do stałego rozwoju i podejmowania najtrudniejszych wyzwań w odpowiedzi na potrzeby rynku.
Filozofi a Lainox koncentruje się na rozwoju podstawowych wartości takich jak badania i rozwój technologii, innowacyjność produktów oraz szkolenia personelu. Lainox posiada w swojej ofercie szerokie portfolio pieców konwekcyjno-parowych; proste piece ICON, idealne piece manualne Sapiens, niezwykle wąskie piece serii Compact, zaawansowane technologicznie
piece Naboo. Innowacyjny piec najnowszej generacji Naboo wyposażony w Chmurę. Łączy się z internetem poprzez Wi-Fi, dając tym samym natychmiastowy dostęp do informacji i pomysłów. Chmura zawiera przepisy i procesy przygotowania potraw z różnych regionów świata. Naboo to coś więcej niż zwykły piec – dzięki niemu zyskasz więcej czasu, zoptymalizujesz działalność i zwiększysz zyski.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Zadzwoń Wiadomość