Wczytuję dane...
Model: 109
Kod producenta: 109
Gwarancja: 12
Koszt wysyłki od: 25.00 PLN
Masz pytanie? Zadzwoń!
785 91 35 37
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Brutto: 36,80 PLN
41,00 PLN

Netto: 29,92 PLN
34,00 PLN
* cena brutto / netto
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 41.82 PLN
Opis produktu

Fartuch PROS

Cechy produktu:

Fartuch PROS AJ Group - PROS to profesjonalne ubranie robocze, które jest idealne do zastosowania w przemyśle spożywczym, chłodniach oraz innych miejscach, gdzie wymagane są rygorystyczne normy higieny. Fartuch jest wykonany z tkaniny Plavitex, która jest wodoodporna, odporna na tłuszcze, enzymy, soki trawienne i środki dezynfekujące, co sprawia, że jest odpowiedni do pracy w trudnych warunkach.

Fartuch posiada szeroki pasek na szyję, który można regulować, aby zapewnić wygodne dopasowanie. Optymalny rozmiar fartucha jest dostępny, a szeroka gama kolorów, takich jak biały, żółty, błękitny, niebieski, zielony, czarny, pozwala na wybór odpowiedniego koloru w zależności od przeznaczenia i potrzeb branży. Jasne kolory fartuchów są polecane w przetwórstwie mięsnym, spożywczym, chłodniach, natomiast ciemne kolory znajdują zastosowanie w przetwórstwie owocowo-warzywnym, rolnictwie, ogrodnictwie.

Fartuch spełnia standardy europejskich norm: EN ISO 13688 i EN 343, co potwierdzają badania przeprowadzone przez akredytowany instytut badań materiałów włókienniczych. Materiał Plavitex, użyty do produkcji fartucha, jest na podkładzie poliestrowym, jednostronnie powlekany PVC, co zapewnia odporność na rozdzieranie i wodoszczelność szwów. Materiał jest również odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i zginanie w temperaturach do -50°C.

Fartuch jest polecany do użycia w branżach takich jak przetwórstwo owocowo-warzywne, przetwórstwo mięsne, przetwórstwo rybne, gastronomia, rolnictwo, ogrodnictwo, weterynaria, chów i hodowla zwierząt, oraz do zastosowań związanych z segregacją odpadów.

Dane techniczne:

  • Kod produktu: 109
  • Gramatura materiału: 350 gram/m²
  • Grubość materiału: 0,48 mm
  • Skład materiału: Plavitex - tkanina na podkładzie poliestrowym, jednostronnie powlekana PVC
  • Spełnia normy: EN ISO 13688, EN 343
EN ISO 13688 Odzież ochronna - wymagania ogólne.
EN 343 Odzież ochronna. Ochrona przed deszczem.
-50ºC Produkt odporny na zginanie przy dużych ujemnych temperaturach.
Regulacja na pasku szyjnym
DŁUGOŚĆ SZEROKOŚĆ
Rozmiar 90 cm 120 cm
Rozmiar 120 cm 90 cm
Opinie Klientów
Produkty powiązane / podobne
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...