Wczytuję dane...

Okapy do pieca elektrycznego

W szerokim asortymencie hurtowni internetowej ZWM znajdują się profesjonalne okapy do pieca elektrycznego gastronomiczne. To wysokiej jakości urządzenia, które - tak jak wszystkie oferowane przez nas akcesoria do pizzy i wyposażenie pizzerii - pochodzą od najlepszych, sprawdzonych dostawców. Właścicielom pizzerii polecamy między innymi okap do pieca elektrycznego modułowego szamotowego z podwyższoną komorą Resto Quality, znanego i cenionego producenta sprzętu dla gastronomii.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Okap do pieca elektrycznego od ZWM - profesjonalny sprzęt dla profesjonalnych pizzerii

 

Oferowane przez nas okapy do pieca elektrycznego to wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne, nadające się do wyposażenia każdej pizzerii czy też każdego innego lokalu posiadającego w swoim menu pizzę. Ich największe zalety to:

 

  • wysoka jakość wykonania,
  • bardzo dobre parametry techniczne,
  • niezawodność, bezawaryjność,
  • nowoczesny, estetyczny wygląd.

 

Zakup kompleksowego wyposażenia pizzerii na korzystnych warunkach finansowych

 

Znajdujące się w naszej ofercie online okapy do pieca elektrycznego gastronomiczne są dostępne w atrakcyjnych cenach. Klientom sklepu internetowego ZWM oferujemy również możliwość wzięcia okapu w leasing oraz zakupów na raty.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, która obejmuje kompleksowe wyposażenie gastronomii małej, średniej oraz dużej. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenia lub akcesoria wybrać, skontaktuj się z nami. Specjaliści hurtowni internetowej ZWM służą fachowym doradztwem.

Zadzwoń Wiadomość