Wczytuję dane...

Piekarniki z grillem

Piekarniki z grillem to niezbędne wyposażenie gastronomii. Służą do obróbki termicznej żywności, wymagającej zarówno pieczenia, podgrzewania i grillowania, jak i opiekania. Nasze piekarniki z grillem gastronomiczne mają obudowy wykonane ze stali nierdzewnej, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Komora ogrzewana jest za pomocą elektrycznych grzałek (umieszczonych z tyłu, u góry i pod płytą grzewczą). W naszych piekarnikach z grillem Lozamet wentylator zapewnia swobodny obieg powietrza, a oprócz regulatorów temperatury w urządzaniach znajdują się łączniki krzywkowe, które pomagają dobrać odpowiedni program grzania. W naszych piekarnikach z grillem łączymy z niską ceną.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zastosowanie piekarników z grillem

Zakup jednego z naszych gastronomicznych piekarników z grillem nie tylko skróci czas wydawanych potraw, ale również zapewni płynne i komfortowe przyrządzanie dań różnego typu. Te urządzenia gastronomiczne doskonale sprawdzą się w restauracjach i knajpach, w których panuje duży ruch.

Piekarniki gastronomiczne z naszego sklepu można kupić online na raty. Gwarantujemy wysoką jakość naszego wyposażenia kuchennego, szybką dostawę i długi czas gwarancji.

Zadzwoń Wiadomość