Wczytuję dane...

Torby termoizolacyjne do PIZZY

Torba do pizzy to obowiązkowy element wyposażenia pizzerii, która oferuje dowóz dania do klienta. Dzięki swoim właściwościom utrzymującym ciepło akcesorium to pozwala na dostarczenie potrawy w odpowiedniej temperaturze. Nie ma nic gorszego niż pizza, która dociera do klienta zimna. Problem ten pomoże rozwiązać torba termoizolacyjna do pizzy. W ofercie gastronomicznej hurtowni internetowej ZWM znajduje się wygodna i elegancka torba do transportowania pizzy w kartonach marki HENDI. Jest to produkt wysokiej jakości, który sprawi, że potrawa zawsze dotrze do klienta w odpowiedniej temperaturze. Zmieszczą się w niej aż 4 kartony pizzy o wymiarach 450x450mm. Mocny i odporny na zabrudzenia materiał, z którego została wykonana sprawia, że torba posłuży przez długie lata. Dodatkową jej zaletą jest korzystna cena.

Duże torby termoizolacyjne do pizzy

Do zakupionej w naszej hurtowni online, wygodnej torby do pizzy mieszczą się aż 4 kartony. Dzięki temu z łatwością można przetransportować potrawę nawet w rozmiarze XL. Szczelne zamknięcie zapobiega utracie ciepła, a łatwy w czyszczeniu materiał pozwala na szybkie usunięcie zabrudzeń. Dodatkowo torba wyposażona jest w przezroczystą kieszonkę na rachunki.

Urządzenia gastronomiczne w najlepszych cenach

W ofercie internetowej hurtowni gastronomicznej ZWM znajduje się szereg maszyn i urządzeń kuchennych niezbędnych do wyposażenia gastronomii. Doskonale sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych restauracjach, kuchniach żywienia zbiorowego oraz sklepach spożywczych. Dzięki nim obróbka żywności będzie łatwiejsza i szybsza. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, takimi jak: Hendi, Lozamet, Stalgast, Yato czy Resto Quality, dlatego możemy zaoferować wyposażenie pizzerii najwyższej jakości. Naszym atutem są konkurencyjne ceny, leasing oraz możliwość rozłożenia płatności na raty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Zadzwoń Wiadomość