Wczytuję dane...

Kuchenki indukcyjne podwójne

Klientom naszej hurtowni internetowej polecamy profesjonalne kuchenki indukcyjne podwójne gastronomiczne. W ofercie ZWM znajdują się wyłącznie najlepsze urządzenia - wydajne, funkcjonalne, łatwe i bezpieczne w użytkowaniu - od najlepszych, sprawdzonych producentów. Jednym z takich producentów, cenionych przez specjalistów z branży, jest firma Hendi. Kuchnie indukcyjne podwójne Hendi to niezawodne urządzenia gastronomiczne o uniwersalnym zastosowaniu, które są u nas dostępne w konkurencyjnych cenach.

Kuchenka indukcyjna podwójna od ZWM - profesjonalne wyposażenie zaplecza kuchennego

 

Dostępne w naszej ofercie online kuchnie indukcyjne podwójne gastronomiczne nadają się do każdego lokalu z zapleczem kuchennym. To wysokiej jakości urządzenia o bardzo dobrych parametrach technicznych. Największe zalety naszych kuchenek indukcyjnych podwójnych:

 

  • wysoka wydajność,
  • bezpieczeństwo użytkowania - elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem,
  • prosta, intuicyjna obsługa,
  • wysoka jakość wykonania - wykonanie z wysokogatunkowych materiałów,
  • łatwość czyszczenia i utrzymania w czystości,
  • estetyczny wygląd.

 

Dzięki estetycznemu wyglądowi nasze kuchenki indukcyjne podwójne świetnie się sprawdzają do przygotowywania posiłków w obecności klientów.

 

Kompleksowe wyposażenie lokali działających w branży gastronomicznej

 

Oferta ZWM to nie tylko kuchnie indukcyjne podwójne. W naszej ofercie znajduje się kompleksowe wyposażenie gastronomii. Zajmujemy się sprzedażą takich urządzeń jak grille, mikrofalówki, zmywarki, frytkownice, krajalnice pieczywa, piece gastronomiczne i wielu innych profesjonalnych maszyn oraz akcesoriów. Istnieje możliwość zakupu na raty lub wzięcia sprzętu w leasing.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Zadzwoń Wiadomość