Wczytuję dane...

Kuchnie gazowe z piekarnikiem gazowym

Polecamy profesjonalne kuchnie gazowe z piekarnikiem gazowym gastronomiczne. Oferowane przez nas urządzenia mają uniwersalne zastosowanie. Stanowią idealne wyposażenie zakładów żywienia zbiorowego, firm cateringowych i wszystkich innych lokali posiadających zaplecze kuchenne. Znajdujące się w asortymencie hurtowni internetowej ZWM wyposażenie gastronomii jest dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach. Dodatkowo, kuchenkę gazową z piekarnikiem gazowym można kupić na raty lub wziąć ją w leasing.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nowoczesne kuchenki gazowe z piekarnikiem gazowym od najlepszych producentów

Oferowane przez sklep internetowy ZWM kuchenki gazowe z piekarnikiem gazowym to urządzenia gastronomiczne najwyższej jakości. Zajmujemy się sprzedażą maszyn i akcesoriów wyłącznie najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdują się wolnostojące kuchnie gazowe z piekarnikiem gazowym takich marek, jak:

 

  • Lozamet,
  • Stalgast,
  • Revolution.

 

To nowoczesne urządzenia, cenione przez użytkowników przede wszystkim za wysoką wydajność, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, a także nowoczesny design.

 

Profesjonalne kuchenki gazowe z piekarnikiem gazowym gastronomiczne dla dużej, średniej i małej gastronomii

 

Nasza oferta profesjonalnych urządzeń gastronomicznych jest bardzo bogata. Posiadamy w sprzedaży kompleksowe wyposażenie zarówno lokali dużych, jak i średnich oraz małych. Właścicielom zakładów i lokali gastronomicznych oferujemy kuchnie gazowe z piekarnikiem gazowym:

 

  • 4-palnikowe,
  • 6-palnikowe,
  • z szafką.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych urządzeń dla gastronomii, wśród których znajdują się profesjonalne piece gastronomiczne, grille, taborety grzewcze, zmywarki, mikrofalówki, frytkownice i wiele innych.

Zadzwoń Wiadomość