Wczytuję dane...

Kuchnie elektryczne żeliwne

Polecamy profesjonalne kuchnie elektryczne żeliwne. Znajdujące się w ofercie naszej hurtowni internetowej wyposażenie gastronomii to urządzenia najwyższej jakości - niezawodne i wydajne, pochodzące od najlepszych, sprawdzonych producentów. Takie właśnie są kuchenki elektryczne żeliwne renomowanej marki RM Gastro, które można u nas kupić w bardzo konkurencyjnych cenach. Dodatkowo, klientom naszego sklepu online dajemy możliwość zakupów na raty oraz wzięcia maszyny w leasing.

Bogaty wybór kuchni elektrycznych żeliwnych

Nasza oferta urządzeń gastronomicznych jest bardzo bogata. Właścicielom firm zajmujących się gastronomią oraz placówek posiadających własne zaplecze kuchenne polecamy wolnostojące kuchenki żeliwne gastronomiczne:

  • z piekarnikiem,
  • z szafką.

Profesjonalne i wydajne kuchenki elektryczne żeliwne o uniwersalnym zastosowaniu

Oferowane przez nas kuchnie elektryczne żeliwne to profesjonalne urządzenia gastronomiczne o szerokim zastosowaniu. Płyta żeliwna, w jaką zostały wyposażone, pozwala na używanie garnków, patelni czy rondli o dowolnej średnicy. Ich niewątpliwym atutem jest również łatwość utrzymania w czystości. Urządzenia te posiadają wysoką moc, co przekłada się na wysoką wydajność.

Kompleksowe wyposażenie gastronomii

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wyposażenia gastronomii. Znajdują się w niej między innymi profesjonalne piece gastronomiczne, piekarniki, kuchnie gazowe, kuchenki indukcyjne, kuchenki mikrofalowe i wiele innych. Zapewniamy konkurencyjny cennik oraz fachowe wsparcie techniczne.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Zadzwoń Wiadomość