Wczytuję dane...

Miksery spiralne

Polecamy wysokiej jakości miksery spiralne do pizzy. Znajdujące się w ofercie hurtowni internetowej ZWM wyposażenie pizzerii to najwyższej klasy urządzenia gastronomiczne o szerokim zastosowaniu. Sprawdzają się zarówno w gastronomii małej oraz średniej, jak i dużej. Oferowane przez nas miesiarki do pizzy można kupić w bardzo korzystnych cenach. Dodatkowo, naszym klientom umożliwiamy wzięcie maszyn w leasing lub zakupy na raty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Miksery spiralne do pizzy od najlepszych producentów

  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażenie gastronomii, które znajduje się w ofercie sklepu ZWM, spełniało najwyższe standardy jeśli chodzi o ich jakość. Z tego względu proponowane przez nas urządzenia pochodzą wyłącznie od najlepszych, sprawdzonych producentów. Właścicielom pizzerii czy też innych lokali z zapleczem kuchennym oferujemy profesjonalne miksery spiralne gastronomiczne takich renomowanych marek, jak:

   

  • Hendi,
  • Stalgast,
  • Revolution,
  • RM Gastro,
  • Redfox.

   

  To niezawodne i wydajne urządzenia, które znacznie przyspieszają wyrabianie ciasta na pizzę, umożliwiając w ten sposób wydanie większej liczby dań w krótszym czasie.

   

  Wybór najlepszego wyposażenia pizzerii

  Nasza oferta miesiarek jest bardzo bogata. Wśród nich znajdują się między innymi miksery spiralne do pizzy trójfazowe oraz dwubiegowe. Jeśli nie wiesz, jaki sprzęt wybrać, skontaktuj się z nami. Specjaliści ZWM służą fachowym doradztwem i chętnie pomogą Tobie w zakupie najlepszego wyposażenia Twojej pizzerii lub innego lokalu z zapleczem kuchennym.

  Zadzwoń Wiadomość