Wczytuję dane...

Haki do mikserów

Polecamy wysokiej jakości haki do miksera do pizzy. Wyposażenie pizzerii i akcesoria do pizzy, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego, pochodzą wyłącznie od najlepszych, sprawdzonych producentów. Posiadamy w sprzedaży między innymi haki do miksera ze stali nierdzewnej RM Gastro. Akcesoria i wyposażenie gastronomii tego renomowanego producenta odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz dużą wytrzymałością i trwałością. To profesjonalny sprzęt dla profesjonalnych lokali gastronomicznych.

Haki do różnych modeli mikserów gastronomicznych

 

W ofercie naszej hurtowni internetowej dostępne są akcesoria do różnych modeli mikserów do pizzy. Posiadamy w sprzedaży haki do mikserów gastronomicznych:

 

  • RM-22,
  • RM-30,
  • RM-50,
  • RM-100,
  • RM-200,
  • RM-800.

 

Jeśli nie wiesz, jaki hak wybrać, skontaktuj się z nami. Specjaliści hurtowni internetowej ZWM służą fachowym doradztwem i pomocą w zakresie wyboru odpowiednich akcesoriów. Chętnie pomożemy Tobie w wyborze najlepszego rozwiązania.

 

Hurtownia internetowa ZWM - nie tylko haki do miksera gastronomiczne

 

Posiadamy w sprzedaży wiele innych akcesoriów do mikserów do pizzy - dzieże, redukcje, nadstawki, mieszadła, rózgi. Oferujemy również profesjonalne urządzenia do wyposażenia pizzerii, na przykład piece i miesiarki. Akcesoria i urządzenia gastronomiczne są u nas dostępne w atrakcyjnych cenach. Maszyny można kupić na raty lub wziąć w leasing.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Zadzwoń Wiadomość