Wczytuję dane...

Łopaty do pieca

Hurtownia internetowa ZWM poleca łopatki i łopaty do pizzy gastronomiczne. To wysokiej jakości akcesoria do pizzy, które pochodzą od najlepszych i cenionych w branży producentów sprzętu gastronomicznego. W naszej ofercie online znajdują się łopaty do pizzy takich marek jak Hendi oraz Stalgast. Wyposażenie pizzerii wymienionych producentów odznacza się solidnym wykonaniem - z najlepszych, wysokogatunkowych materiałów - oraz dużą wytrzymałością i odpornością. Klientom sklepu internetowego ZWM oferujemy je w atrakcyjnych cenach.

Bogaty wybór profesjonalnych łopatek i łopat do pizzy

 

Nasza oferta akcesoriów do wyposażenia pizzerii jest bardzo bogata. Posiadamy w sprzedaży między innymi łopaty:

 

  • aluminiowe perforowane,
  • drewniane,
  • do obracania pizzy z ruchomym uchwytem,
  • do wyjmowania pizzy z pieców przelotowych,
  • oraz wieszaki na łopaty i szczotki do pizzy.

 

Łopata do pizzy aluminiowa perforowana posiada otwory, które służą do usuwania nadmiaru mąki.

 

Kompleksowe i profesjonalne wyposażenie pizzerii

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych akcesoriów, na przykład szczotek do pieca, pojemników GN, blach, siatek do pizzy, radełek do pizzy i wielu innych. Oferujemy również profesjonalne urządzenia gastronomiczne, takie jak miksery czy piece do pizzy. Umożliwiamy zakupy na raty oraz wzięcie urządzeń w leasing.

 

Jeśli nie wiesz, jaki sprzęt kupić, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Tobie wybrać najlepsze wyposażenie gastronomii.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Zadzwoń Wiadomość