Wczytuję dane...

Okapy do pieców

Wyciągi kuchenne to urządzenia, które pomagają zachować w kuchni prawidłową wentylację oraz oczyszczą powietrze. Mogą pełnić też dodatkowe funkcje, na przykład okapy z oświetleniem rozjaśnią pomieszczenie. Te przydatne akcesoria znajdą zastosowanie w każdym punkcie gastronomicznym, w którym używane są piece konwekcyjno-parowe i inne. W internetowej hurtowni ZWM można znaleźć najlepsze okapy kuchenne pochodzące od znanych producentów. Oferujemy niskie ceny, atrakcyjne raty i możliwość leasingu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Okap gastronomiczny z wentylatorem oraz inne modele

Urządzenia gastronomiczne dostępne w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów. Jest to wyposażenie kuchenne, które sprawdzi się w dużych i małych restauracjach, barach, sklepach oraz innych punktach gastronomicznych. Naszym klientom proponujemy doskonałe kuchenne okapy:

  • z wentylatorem,
  • z kondenserem pary,
  • bez podłączania wody,
  • przeznaczone dla konkretnych marek oraz uniwersalne.

Okapy kuchenne gastronomiczne wysokiej jakości w dobrych cenach

Wyposażenie gastronomii dostępne w naszej hurtowni online to maszyny najwyższej jakości. Są funkcjonalne, wytrzymałe i mogą pracować przez wiele godzin. W ofercie znajdują się nie tylko okapy kuchenne, ale również piece gastronomiczne i inne urządzenia oraz akcesoria niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni. Ułatwią one pracę kucharzom i sprawią, że goście będą chwalili serwowane im dania.

Zadzwoń Wiadomość