Wczytuję dane...

Podstawy pod piec

Podstawy pod piec to akcesoria, które pozwalają na wygodne rozmieszczenie piekarników w kuchni. Są one wygodne oraz bardzo praktyczne - można na nich nie tylko ustawić urządzenia do pieczenia, ale również przechowywać pod nimi blachy, ruszty i inne elementy wyposażenia kuchennego. W ofercie hurtowni internetowej ZWM znaleźć można wysokiej jakości podstawy, nie tylko pod piece konwekcyjno-parowe. Oferujemy atrakcyjne ceny, wygodne raty oraz możliwość leasingu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Mocne i wytrzymałe podstawy pod piec gastronomiczny

Wszystkim naszym klientom dostarczamy najlepszej jakości urządzenia gastronomiczne. Wśród nich znajdują się nie tylko maszyny, ale również akcesoria, takie jak podstawy pod piec. Znajdą one zastosowanie w małych i dużych restauracjach, stołówkach żywienia zbiorowego, firmach cateringowych oraz innych punktach gastronomicznych. W ofercie naszej internetowej hurtowni gastronomicznej znajdują się między innymi podstawy pod piece:

  • aluminiowe,
  • z prowadnicami,
  • wysokie i niskie,
  • kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi markami.

Z ich pomocą można łatwo i wygodnie ustawić piece gastronomiczne - podstawy są niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni.

Podstawy pod piec wolnostojący i inne nasze produkty

Nasza hurtownia online to szeroki wybór maszyn oraz akcesoriów niezbędnych w każdej kuchni. Oferowane przez nas wyposażenie gastronomii pochodzi od najlepszych producentów i cechuje się wysoką jakością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów w naszym sklepie.

Zadzwoń Wiadomość