Wczytuję dane...

Piece konwekcyjno parowe gazowe

Profesjonalne kuchenki gazowe umożliwiają szybkie przygotowywanie wielu potraw jednocześnie. Są niezbędnym wyposażeniem kuchennym każdego lokalu gastronomicznego, gdzie skutecznie optymalizują pracę. Dzięki wielofunkcyjności z powodzeniem zastępują inne maszyny gastronomiczne. Piece konwekcyjno-parowe gazowe, jakie oferuje hurtownia internetowa ZWM to wysokiej jakości urządzenia dostępne w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo zapewniamy możliwość leasingu lub zakupu na raty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Gastronomiczne piece gazowe

  Kuchnie gazowe z wieloma rusztami pozwalają w jednym czasie przygotowywać różnego rodzaju dania, a odpowiednia cyrkulacja powietrza w komorze gotowania sprawia, że każde z nich będzie odpowiednio przyrządzone. Każda potrawa zachowa także swój unikalny smak i doskonałe właściwości. Wśród naszej oferty znajdują się m.in. piece gastronomiczne:

  • piekarskie,
  • natryskowe,
  • z wózkiem,
  • ze sterowaniem elektronicznym lub manualnym.

  Piece konwekcyjno-parowe gazowe to podstawowe wyposażenie gastronomii zarówno dla restauracji, jak i szkół, szpitali, czy jednostek wojskowych oraz innych lokali, które przy dużej liczbie goście pragną serwować aromatyczne i smaczne potrawy w krótkim czasie.

  ZWM - profesjonalny sprzęt gastronomiczny

  Polecamy niezawodne piece gazowe gastronomiczne pochodzące od renomowanych producentów, takich jak m.in. Hendi, czy Stalgast. Wśród naszej oferty znajdują się piece gazowe obrotowe, kuchenki gazowe z piekarnikiem elektrycznym i gazowym, a także inne urządzenia gastronomiczne, których nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym lokalu. Zapraszamy do zapoznania się pełnym asortymentem.

  Zadzwoń Wiadomość