Wczytuję dane...

Wózki

Wózki piekarnicze to element wyposażenia kuchennego, którego nie powinno zabraknąć w żadnym punkcie gastronomicznym. Nie tylko piekarnie, ale również restauracje, stołówki, a nawet sklepy spożywcze powinny posiadać te akcesoria. Tak jak piece konwekcyjno-parowe, produkty z tej kategorii, znajdą zastosowanie w każdym z tych miejsc. W internetowej hurtowni ZWM znaleźć można wózki piekarnicze gastronomiczne w dobrych cenach. Proponujemy atrakcyjne raty oraz możliwość leasingu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wózki piekarnicze do zadań specjalnych

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości wyposażenie gastronomii. Zarówno urządzenia, jak i akcesoria cechują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie. Nasza oferta została zaprojektowana tak, aby spełnić potrzeby właścicieli dużych i małych piekarni oraz kuchni - każdy klient znajdzie u nas produkty dla siebie. Szczególnie polecamy wózki:

  • do pieca obrotowego,
  • bankietowe,
  • z prowadnicami,
  • do pieca piekarniczego,
  • do kosza.

Z pewnością usprawnią i ułatwią one pracę w każdym punkcie gastronomicznym.

Wózki do pieca obrotowego oraz inne akcesoria i maszyny

W ofercie naszej hurtowni online znajdują się wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne niezbędne w każdej kuchni. Ich zadaniem jest przyspieszyć pracę kucharzy oraz sprawić, że posiłki będą zachwycać smakiem i wyglądem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, która obejmuje między innymi piece gastronomiczne oraz inne urządzenia.

Zadzwoń Wiadomość