Wczytuję dane...

Zestawy

Zestawy do pieców to przydatne akcesoria, które pozwalają między innymi łączyć oraz piętrować piece konwekcyjno-parowe i inne. W ofercie naszej internetowej hurtowni znajdują się również przydatne zestawy pomp cateringowych oraz zestawy prysznicowe. Pochodzą od znanych producentów, między innymi od Stalgast i RM Gastro. Zapraszamy do zakupów właścicieli dużych i małych gastronomii, stołówek i kuchni żywienia zbiorowego. Oferujemy korzystne ceny oraz możliwość leasingu i zakupu na raty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja
Zestaw prysznica

Zestaw prysznica

373,92 PLN / 0,00 PLN*
393,60 PLN / 0,00 PLN*
Oszczędzasz 19.68 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 393.60 PLN
* z podatkiem VAT
Promocja
Szpatuła kątowa | QSSK

Szpatuła kątowa | QSSK

232,47 PLN / 0,00 PLN*
258,30 PLN / 0,00 PLN*
Oszczędzasz 25.83 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 258.30 PLN
* z podatkiem VAT

Zestawy do pieców gastronomicznych - akcesoria dla każdej kuchni

Maszyny, takie jak piece gastronomiczne można w łatwy i wygodny sposób dostosować do swoich potrzeb za pomocą dostępnych w naszej hurtowni akcesoriów. Polecamy wysokiej klasy zestawy do:

  • połączenia pieców gazowych i elektrycznych,
  • piętrowania pieców,
  • pieców z prawymi lub lewymi drzwiami.

Stanowią one elementy uzupełniające wyposażenie gastronomii i ułatwiające korzystanie z dużych maszyn. Każdy kucharz z pewnością doceni funkcjonalne rozwiązanie, jakim są zestawy do pieców.

Nie tylko zestawy do pieców gastronomicznych

W ofercie naszej hurtowni online można kupić nie tylko zestawy, ale również inne, funkcjonalne urządzenia gastronomiczne oraz akcesoria do nich. Wszystkie elementy wyposażenia kuchennego, jakie można u nas kupić zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów - są odporne na intensywne użytkowanie. Z pewnością znajdą one zastosowanie w dużych i małych kuchniach, stołówkach, kawiarniach, cukierniach i sklepach spożywczych.

Zadzwoń Wiadomość