Wczytuję dane...

Piece konwekcyjno parowe piekarnicze

Piece cukiernicze to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu, niezbędne zarówno w małej, jak i dużej gastronomii. Są pojemne, umożliwiają jednoczesne pieczenie wielu ciast, dzięki czemu skutecznie optymalizują pracę. W naszym asortymencie znajdują się zarówno piece z piekarnikiem elektrycznym, jak i gazowym. Profesjonalne piece konwekcyjno-parowe piekarnicze z hurtowni ZWM to gwarancja jakości i długotrwałego użytkowania. Dostępne są w atrakcyjnych cenach, z możliwością leasingu lub zakupu na raty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja
GNA 1x1/1 ?Pojemniki gastronomiczne

GNA 1x1/1 ?Pojemniki gastronomiczne

476,40 PLN / 0,00 PLN*
560,47 PLN / 0,00 PLN*
Oszczędzasz 84.07 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 560.47 PLN
* z podatkiem VAT

Szerokie zastosowanie pieców cukierniczych

Wśród naszej oferty znajdują się piece piekarnicze sterowane manualnie, elektronicznie, a także z nawilżaniem, dzięki czemu każde, nawet najbardziej wymagające ciasto będzie odpowiednio wilgotne i aromatyczne. Możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury, czy wyboru dedykowanego programu, pozwala z łatwością dobrać parametry odpowiednio do rodzaju ciasta. Wykorzystując piece konwekcyjno-parowe piekarnicze w krótkim czasie można przygotować słodkości, świeże pieczywo, czy ciasto na pizzę.

 

Profesjonalne urządzenia dla gastronomii

Z uwagi na różne gabaryty urządzenia posłużą jako wyposażenie gastronomii, zarówno w przypadku restauracji obsługujących wielu klientów, jak i piekarni, czy sklepów. Hurtownia internetowa ZWM oferuje piece gastronomiczne od renomowanych producentów, m.in.:

  • Hendi,
  • Stalgast,
  • Resto Quality.

Profesjonalne piece konwekcyjno-parowe piekarnicze to gastronomiczne niezbędniki, skutecznie wpływające na jakość serwowanych dań oraz na czas ich przygotowania. W naszej ofercie posiadamy także pozostałe urządzenia gastronomiczne, konieczne do prawidłowego i efektywnego funkcjonowania zaplecza kuchennego, zapraszamy!

Zadzwoń Wiadomość