Wczytuję dane...

Piece konwekcyjno parowe natryskowe

Piece konwekcyjno-parowe natryskowe umożliwiają przygotowywanie wielu potraw w krótkim czasie. Stanowią niezbędny element wyposażenia lokali gastronomicznych, które swoim gościom pragną serwować aromatyczne, pełne smaku, odpowiednio przygotowane potrawy. Piece natryskowe gastronomiczne doskonale sprawdzą się w restauracjach, szpitalach, czy szkołach, gdzie każdego dnia przygotowuje się wiele posiłków jednocześnie. Oferujemy profesjonalne piece konwekcyjno-parowe, także z możliwością leasingu oraz zakupu na raty.

Gastronomiczne piece natryskowe dla profesjonalnych kuchni

Piece konwekcyjno-parowe z natryskiem to wielofunkcyjne urządzenia, które dają różne możliwości przyrządzania potraw. Dzięki nim możliwe jest przygotowywanie zarówno ciast, deserów, czy dań wytrawnych wymagających zastosowania różnych technik obróbki termicznej m.in.:

  • gotowania na parze,
  • pieczenia,
  • garowania.

Dla uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego, w komorze gotującej wytwarzana jest odpowiednia ilość pary wodnej, dzięki czemu potrawy są soczyste i nie tracą swych właściwości. Dodatkowo, piece gastronomiczne są niezwykle łatwe w użyciu, a nasza hurtownia internetowa oferuje piece natryskowe z automatycznym myciem.

Wysokiej klasy sprzęt gastronomiczny to efektywne gotowanie

Renomowani producenci dostarczają rozwiązań, które czynią wyposażenie gastronomii nowoczesnym i wydajnym. Piece z natryskiem gastronomiczne pozwalają skutecznie zaoszczędzić zużycie wody, energii, a przygotowane w nich potrawy wyróżniają się niższą zawartością tłuszczu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni, wśród której znajdują się profesjonalne urządzenia gastronomiczne w konkurencyjnych cenach.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Zadzwoń Wiadomość