Wczytuję dane...

Piece konwekcyjno parowe sterowane elektronicznie

Piece konwekcyjno-parowe sterowane elektronicznie pozwolą na przygotowanie wyjątkowych potraw. Te niezawodne maszyny przydadzą się restauracjom, stołówkom, sklepom, czy firmom oferującym catering. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom elektroniczne piece konwekcyjno-parowe sprawdzą się w dużych i małych punktach gastronomicznych. Nasza internetowa hurtownia gastronomiczna oferuje wyposażenie kuchenne, pochodzące od sprawdzonych producentów, w atrakcyjnych cenach, z możliwością leasingu i kupna na raty.

Piece sterowane elektronicznie - wygoda i niezapomniany smak

W naszej szerokiej ofercie znajdują się urządzenia gastronomiczne wygodne i proste w obsłudze, wysokiej jakości piece elektroniczne:

  • touch control - z dotykowym panelem sterowania,
  • z nawilżaniem - które zapewnią doskonałą świeżość produktu,
  • z funkcją mycia - dla łatwego i wygodnego czyszczenia,
  • programowalne - dzięki czemu praca jest jeszcze łatwiejsza,
  • o większej i mniejszej pojemności - aby zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Piece gastronomiczne dostępne w naszej hurtowni online to doskonałe urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni.

Najlepsze urządzenia gastronomiczne

W naszej ofercie można znaleźć najlepsze piece elektroniczne gastronomiczne oraz inne akcesoria przydatne w każdej kuchni. Dzięki nim praca kucharzy stanie się znacznie łatwiejsza, a goście z pewnością będą chętnie wracali. Internetowa hurtownia ZWM to profesjonalne wyposażenie gastronomii, które posłuży przez lata.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Zadzwoń Wiadomość